Gradinita Colibri

Grădinița Colibri acreditată M.E.N. prin O.M. nr. 363619.06.2014. Școala Primară Colibri autorizată M.E.N. prin O.M. nr. 309803.05.2012. Mă joc, deci învăț! In cadrul Grădiniţei Colibri. Copiii vor beneficia de supraveghere permanentă, fiecare educatoare având o asistentă de clasă, pregatită nu numai sa ingrijească copilul insoţit la toaletă , spălat pe mâini , ajutor la servitul mesei sau pregătit pentru somn, ci și pentru a anima atmosfera .

OVERVIEW

The web page gradinitacolibri.ro presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have analyzed zero pages inside the web page gradinitacolibri.ro and found one website referencing gradinitacolibri.ro. I unearthed one mass network accounts enjoyed by gradinitacolibri.ro.

GRADINITACOLIBRI.RO TRAFFIC

The web page gradinitacolibri.ro is seeing alternating amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for gradinitacolibri.ro

Traffic ranking (by month) for gradinitacolibri.ro

Traffic ranking by day of the week for gradinitacolibri.ro

LINKS TO DOMAIN

Axel Telecom - Statii radio portabile, Microwave, Solutii CDMA, Comunicatii, Cablari, Sisteme de supraveghere

La 1000 lei cu TVA inclus. Solutie de alimentare de rezerva cu maxim de flexibilitate. CLASS ONE - suport tehnic privind telecomunicatiile, accesul la internet si sistemele PA .

WHAT DOES GRADINITACOLIBRI.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gradinitacolibri.ro Mobile Screenshot of gradinitacolibri.ro Tablet Screenshot of gradinitacolibri.ro

GRADINITACOLIBRI.RO SERVER

Our parsers found that the main root page on gradinitacolibri.ro took one thousand nine hundred and sixty-five milliseconds to download. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
178.62.164.110

We found that gradinitacolibri.ro is weilding the Apache/2.2.22 os.

Gradinita Colibri

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Școala Primară Colibri autorizată M." We saw that the web site stated " Mă joc, deci învăț! In cadrul Grădiniţei Colibri." It also said " Copiii vor beneficia de supraveghere permanentă, fiecare educatoare având o asistentă de clasă, pregatită nu numai sa ingrijească copilul insoţit la toaletă , spălat pe mâini , ajutor la servitul mesei sau pregătit pentru somn, ci și pentru a anima atmosfera ."

ANALYZE SIMILAR WEB PAGES

GRADINITA CUORE SUCEAVA

Gradinita particulara cu program prelungit,nou infiintata in Suceava! Vineri, 14 noiembrie 2008. PROGRAM NORMAL 8,00 - 12,30 200 RON. Copie certificat nastere copil;. Copie acte identitate parinti;.

Gradinita Casuta cu povesti - gradinita particulara din Ploiesti

NOI TE CALAUZIM SPRE REUSITA SI IMPLINIRE,CACI TU NE REPREZINTI. Lumea intreaga este intr-o continua schimbare. Omul evolueaza constant si permanent. Intr-un Univers plin de nou si tot mai putin misterios,CASUTA CU POVESTI s-a transformat in acesti 8 ani intr-o institutie de invatamant a carei menire este o permanenta dezvoltare armonioasa a copilului si a parintelui deopotriva. E mare lucru sa-ti puna cineva in maini destinul unui copil! .

allyouneedtoknow - Just another WordPress site

Verzierung betontreppen verkleiden eine Wohnung kann eine enorme Sorge. Man normalerweise hat noch mehr Konzepte als Ra.

Gradinita Dandi - Gradinita particulara Sector 3 Bucuresti

Ein Herz für Kinder

Atat imaginile cat si articolele ne apartin, de aceea nu dorim folosirea lor fara acordul nostru. 1 Iunie - Ziua Copilului. Sâmbătă, 31 ianuarie 2015. Copilului este un eveniment extrem de important in viata fiecarui prichindel, iar fiecare noua petrecere este asteptata cu sufletul la gura.